Architecture Model
ساخت ماکت های معماری برای پروژه ها و نمایش آن در نمایشگاه و یا لابی مجموعه که بصورت معمولی با نورپردازی و یا بصورت سه بعدی ارائه می گردد.
ادامه...
Holographic Assistant
در واقع این سیستم مانند یکی از کارمندان شما عمل کرده و توانایی بالایی در جذب مشتری یا معرفی خدمات یا محصولات شما به مشتریان دارد.
ادامه...
Fog Screen
با استفاده از یک پروژکتور روشن و تولید یک صفحه نمایش، تصاویر شناور در هوا به نظر می رسند و با استفاده از چند پروژکتور می توانید یک تصویر سه بعدی بدست آورید.
ادامه...
Mirror Screen
این محصول در سایزهای مختلف قابل اجرا می باشد و متقاضیان می توانند اطلاعاتی اعم از تبلیغات، مالتی مدیا، نرم افزارهای خود را روی آن نمایش دهند.
ادامه...
Holographic Pyramid
این محصول با ایجاد یک میدان مغناطیسی غول پیکر در اطراف خیلی زود تبدیل به یک مرکز توجه در هر اداره، فروشگاه، نمایشگاه و موزه ها ... می گردد.
ادامه...
Industry Film
یک فیلم صنعتی، مشخصاً یک آگهی تبلیغاتی، یک محصول سطحی ارتباطی و حتی یک گزارش تلویزیونی نیست. بلکه نگاه یک خالق اثر هنری به یک تولید یا پدیده صنعتی است.
ادامه...
Animation
مجموعه انیمیشن اشغالگران به مدت 144 دقیقه با تکنیک 3D و ساخت مجموعه ماهی بادکنکی به مدت 900 دقیقه با تکنیک 3D به سفارش شبکه تی آر تی ترکیه.
ادامه...
Touch Screen
نمایشگرهای تاچ اسکرین در ابعاد بزرگ (42 اینچ) به بالا، که قابلیت لمس صفحه نمایش بصورت تک و چند لمسی را همراه با اجرای برنامه های مختلف امکان پذیر می سازد.
ادامه...
Interactive Glass
این شیشه ها قابلیت مات و شفاف شدن را داراست که کاربران می توانند با یک کلیک تمامی شیشه ها را شفاف و مات کنند.
ادامه...
Architecture Animation
پیش نمایشی شایسته برای معرفی و تبلیغات پروژه های معماری به مطلوب ترین و گویاترین شکل ممکن با تمرکز خاص بر جوانب هنری و جذابیت های بالای بصری.
ادامه...
Advertising Teaser
یک تبلیغ تلویزیونی ۳۰ یا ۶۰ ثانیه‌ای در هنگام پخش رویدادی مانند بازی‌های المپیک، می‌تواند توجه میلیاردها مشتری بالقوه را به خود جلب کند.
ادامه...
Exhibition Design
واحد غرفه سازی نمايشگاهی مهان با بهره گيری از گروه مهندسين و معماران مجرب و با در اختيار داشتن گروه روانشناسی افتخار طراحی و ساخت
ادامه...
Software Development
نرم‌افزارهای رایانه ای را به دو دسته بزرگ می‌توان تقسیم بندی کرد:
 1- نرم افزار سیستم              2- نرم افزار کاربردی
ادامه...
Holography Box
این محصول در(ابعاد 15 در طول 40 سانت) برای اولین بار با ترکیب نرم افزار و سخت افزار محصولی را در دنیا تولید کرده است.
ادامه...
Multi Media Builder
طراحی مالتی مدیای 11 زبانه میراث فرهنگی، سامان کاشی، تکتاز شیمی غرب، شرکت بهینه سازی مصرف انرژی ایران، شرکت عمران و بهسازی محارم.
ادامه...
Design
شرکت محارم، شرکت سامان کاشی، شرکت پاناسونیک، شرکت روهام، شرکت بعدسازان، شرکت تکتازشیمی غرب، شرکت بنیان دیزل، شرکت سوپرجنرال
ادامه...